A következő címkéjű bejegyzések mutatása: WaN TöRzS. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: WaN TöRzS. Összes bejegyzés megjelenítése

20080515

WaN TöRzS (5.rész)

véletlenül vettem észre, hogy a WaN TöRzS történetét (ha nevezhetjük annak), éppen egy éve kezdtem el írni ide a blogba..
a legutóbbihoz képest annyi változás wan, hogy végül iwiwen nem mentünk rá durwán a 3333-ra, hanem diszkrét klubbá alakítottuk. persze ki tudja nem-e lesz új profil 8-)
juteszembe, azt elfeledtem ideírni, hogy akkoriban, 2006végetáján, ha jólelmlékszem, mikor volt az a jósokismi (ami ma már általánosnak mondható, de akkor max Győzikének volt több, pedig őt azé tényleg ismerik egypáran), voltak érdekes sztorik, vélemények, satöbbik.
Az egyik kedvencem az volt, mikor egy tanuló írt üzenetet, amelyben az volt, hogy számtech-órán azt mondta nekik a tanár, hogy kap egy ötöst, aki kideríti mi is ez a WaN TöRzS igazából, és hogy segítsekmár mert jóljönne az ötös mert nemtúljó számtechből és mondjam el, hogy mi, erre elmondtam, hogy hát nemtudni pontosan, mondja azt a tanárnak, hogy hirtelenvéletlenszerűen alakult közösség tervek és célok nélkül. Meg is mondta neki, és írt vissza üzenetet, hogy nem adott a tanár ötöst, mert ezt már ő is tudta. nabazz:) jóegygenyó..
mindenesetre új honlap lesz, illetve mondhatnám, hogy wan, mert tegnap nagyjából készen lett váz (érdekes h pont 1 évre az itteni bejegyzéstől, és totálnemszándékosan), igaz, hogy még tartalmi feltöltés zajlik, de a tervek szerint olyan témák, amik amúgy is folyamatos frissítést igényelnek.
ja tényleg, volt is róla szó, hogy mítoszok alakjais, meg helyeis-fogalmais, népes-kultúrás, szimbólumos honlapok keletkeznek, de aztán rájöttünk, hogy nabazz ez WaN TöRzS :)
úgyhogy össze lettek fogva, és szépen kiegészülnek egy fórummal..
egyelőre ez a terv. bár mint tudjuk tervezni eléggé nagy hüeség..
naszóval ez.

20070725

WaN TöRzS (4.rész)

no. a meglevő 300valahány ismihez jelölgetődnek új emberkék, állatkák, tárgyacskák, települések, fogalmak és reklámfelületek az iWiW-en, mert az hátha jó :)
egyébként nem is tudtam h egyszerre max 500 függő kapcsolata lehet vkinek.
ha most kérdezné vki, azt mondanám h a cél: 3333 ismi, de megindokolni nemtudnám. meg amúgyis ki kérdezne ilyet?

20070522

WaN TöRzS (3. rész)

A WaN TöRzS újra fennwan az iwiwen egy ideje, jelen pillanatban azzal a 260 ismivel, akik megjelöltek (ugyanis azóta nemlett jelölve senki még).
ittwan iwiwen
Wannak akik emlékeznekmég.
Egyébként fennvagyunk Myspacen is, itt, és király kis térképen jelölhetik magukat az emberkék a világ minden tájáról.
A honlapunkról annyit, h félkészen fel lett töltve ide, de még tartalommal nemigazán volt feltöltve, és ez a változat nemis igen lesz, mert egy véletlen vinyópartíció adatvesztésután az egész úgy eltűnt az éterben ahogy volt. Ja amúgy véletlenek nincsenek. Szal így lett egy lehetőség egy újrakezdésre. Anyaggyűjtés meg minden, új forma mondjuk.
Tehát ez.

20070515

WaN TöRzS (2. rész)

És ha már létezik Wan TöRzS, úgyértwe h megjelent mint jelölhető objektum : WaN TöRzS [valóságkutatótörzs], mint fiktív személy, vagy ahogy később hallottam, mint gyűjtőpont v csomópont (én továbbrais maradnék a virtuálisközösségnél, mert sokkal szimpibb a hangzása ;) ) ; szal ha már így létezik, lehet vele csinálni dolgokat...

Jelölgettem emberkéket, egy idő után emberkék is a WaN TöRzSet. főként a kíwáncsiág hajtott eleinte, h hány ember fogadja el a jelölést csak úgy, és mennyien utasítják el.
Az elfogadók között bizonyára legtöbben azok voltak akiknek jóaza plusz1 ismi; meg akik engem ismernek; meghát voltak köztük kíwáncsi emberek, akiket érdekelt h milesz belőle.
A legfurább viszont az, h azoknak a száma, akik megkérdezték h miisezazegész, és nemcsak nyomtak ismeremet v nemismeremet, nagyonkicsi volt (kb. max 5% )
Gyűltünk is szépszámmal, 11.000 fölé (egész pontosan 11.123 )..

Aztán törölték a regisztrált felhasználók közül. Nem szóltak előtte, utánasem. megkérdezésre aztadták tájékoztatásul, h pl. azért mert felhasználói bejelentések érekztek a random, ismeretlen bejelölgetésre..
Wannak érdekes emberek.. nem wagyunk egyformák, mindenki más, aztmondják ez a szép benne :)

20070514

WaN TöRzS

Úgydöntöttem ideírom a sztorit, ami engemis, és sokanmásokatis eléggé meglepett. Mármint eleve a létezése. Hogy ien wan..

... szóval úgy tavaly novemberben (ami 2006) egy nemtomhonnanjött ötlettől vezérelwe, létrehoztam az iWIW-en felhasználóként a WaN TöRzS-et.

valóságkutató törzs. Kinek mond vajon egy ien szó vmit?

Úgygondoltam legyen egy hirtelenvéletlenszerűen alakuló közösség. funkció, cél, vagy jövő nélkül. csak úgy. és kíwáncsi voltam h alakul-e valahova. merthát, végülis, megvolt benne a Lehetőség..